Teken- en aquarel cursus

Het einde van mijn cursus nadert. Ik krijg nog een keer les in ‘landschap’ en dan is het tijd voor de eindopdracht. De bedoeling van het schilderen van een landschap is om naar buiten te gaan naar ‘ergens waar je een mooi uitzicht heb’t. In mijn geval betekent dit dat ik tot mijn oren in de sneeuw zit… bij minimaal -10. ik zal wel ergens een beetje moeten gaan smokkelen smokkelen omdat de waterverf waarschijnlijk gaat bevriezen.

Het is me tot nu toe gelukt om alle opdrachten met een ‘goedgekeurd’ af te ronden, dus hoef ik mijn studiegeld in ieder geval niet terug te betalen.

Maandag moet ik een portret inleveren, maar ik kan niet kiezen. Dus als iemand van jullie zin of tijd heeft… ik hoor graag welke je het meest geschikt vindt om in te leveren ter beoordeling; de naturel, de blauwe, of de zwart-witte….

6 gedachtes over “Teken- en aquarel cursus

  1. om het makkelijk te maken, de blauwe. deze spreekt mij het meest aan, een beetje geheimzinnig, raadselachtig en kijkt je niet direkt aan zodat het niet indringend overkomt. in ieder geval succes, je moet insturen die waarbij je zelf het beste bij voelt. moeilijk hoor

    Like

Plaats een reactie