In Zweden zijn nu ook extra maatregelen genomen in het kader van corona. Het blijven nog steeds adviezen waar wij ons absoluut aan gaan houden. Geen feesten, restaurants, anderen op bezoek.
Onze vakantie volgende week, we zouden naar Nederland komen, wordt een thuisblijvertje, dus maar weer een nieuw projectje opgezocht. Dit keer leren bierbrouwen. We hebben een basispakket gekocht waarmee je een pils kunt maken. Het hele proces duurt een uur of drie voordat je twee weken kunt wachten of het is gelukt.




En dan nog even de groeten van Boris. Gaat aardig wennen aan zijn nieuwe huis en ons. Blijkt vreselijk gek op eten en slapen. Wandelen wordt langzaam wat interessanter voor hem. Knuffelen vindt hij ook niet verkeerd.
