Er is weer een kamer gepimpt! De woonkamer is opgeleukt met andere kleurtjes, behangetje en canvasdoeken. Gezellig, leuk en fleurig. De ruimte is nu wel wat donkerder geworden en voor het gevoel kleiner maar ook een stuk gezelliger en warmer.
We hebben gelijk zijn om door te gaan met de hal.




En… dan ook nog.. het is vannacht dan eindelijk ook hier gaan sneeuwen (de rest van Zweden is al dagen wit). Dit gaat gestaag door tot morgenmiddag. Ze verwachten ongeveer een decimeter (dat is niets). Voor ons betekent dit sneeuwschuiven, maar ook eropuit met de sneeuwschoenen, langlaufen en misschien ook wel schaatsen. Ze zeggen dat het ijs dik genoeg is.
We zitten al bijna aan de langste nacht, dus het kan alleen maar beter worden.


Zowel binnen als buiten ziet het er erg gezellig uit. Sneeuw, een witte Kerst, hier alleen maar regen, dus een sombere Kerst vermoed ik. Groetjes en liefs, Ma
LikeLike