Vandaag zijn we er weer op uit gegaan om te langlaufen. We hebben onze eigen Vasaloppet gevonden. Een spoor van 12 km op 4 minuten rijden van ons huis.
Het beginpunt ligt in Furudal en dat is bij ons om de hoek. Zoals jullie kunnen zien is het nog niet gedaan met de sneeuw. We hebben er net weer een beetje bij gekregen (20 cm).
Het spoor was vers getrokken en we hebben een lekker tochtje gemaakt. Het was een graad of 2 onder nul. Afgelopen nacht was het nog min 16.
Terwijl je zo bezig bent kom je ook nog andere dingen tegen.
Al met al hebben we weer genoten. Natuurlijk zouden we het ook leuk vinden als de sneeuw langzaam aan gaat smelten zodat we met de kas en de tuin aan de slag kunnen. Voorlopig is dat nog niet aan de orde. De komende week blijft het nog vriezen en komt er waarschijnlijk nog een beetje sneeuw bij. In ieder geval wensen wij iedereen een fijn weekeinde toe.